Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Gaziantep Beyaz Eşya Servisi Tüm Markalar İçin Hizmet Verir

Beyaz eşyalarınız için hem hızlı hem de kalıcı çözüm üreten bir uzman istiyorsanız Gaziantep Beyaz Eşya Servisi size bu hizmeti sunuyor. Tüm markaların modellerinde kaliteli tamir hizmeti verir.
 • Kurutma makinesi
 • Buzdolabı tamiri
 • Çamaşır makinesi
 • Derin dondurucu
 • Fırın davlunbaz
 • Setüstü
 • Vantilatör
 • Isıtıcı tamir servisi
 • Televizyon
 • Klima
Güvenilir Gaziantep Beyaz Eşya Servisi

Kullandığınız beyaz eşyaların hatta ev aletlerinin son teknoloji ile üretilmesi sebebiyle karmaşık bir yapısı vardır. O sebeple de bu eşyaların bakımını ve tamirini gerçekleştirmek en son yenilikleri takip etmeyi gerektirir. Deneyimli ekibiyle hızlı ve kaliteli çözümler üreten servise güvenebilirsiniz.

7/24 Hızlı Gaziantep Beyaz Eşya Servisi

7/24 hizmet veren servis her bütçe için uygun bir fiyatlandırma politikası izler. Esas amaç, müşteri memnuniyetidir. Bunun için kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla çözüm geliştirir. Firmanın hizmetlerini Gaziantepbolgeservis.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.
2
Siteni Ücretsiz Ekle / Laptop batarya, Laptop ekran ve fazlası - Notebookdepo.com
« Last post by admin on June 09, 2024, 05:50:40 PM »


Web Site İsmi : Notebookdepo.com

Site Başlığı : Laptop batarya, Laptop ekran ve fazlası - Notebookdepo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2009

Site Tanıtımı : Üst düzey kalitede bilgisayar parçaları, oyuncu koltukları, laptop bataryaları ve çok daha fazlası notebookdepo.com isimli internet adresi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yaparak arzu ettiğiniz bilgisayar ve notebook malzemesini en avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Laptop batarya denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri notebookdepo.com adlı sitedir. Burada her türlü laptop batarya modeli bir araya getirilmiştir. İhtiyacınız olan notebook bataryasını site üzerinden tek tuşla satın alabileceksiniz.Laptop adaptör almak isteyenler, cat6 kablosu, çevirici ve dönüştürücü ihtiyacı olanlar, oyuncu klavyeleri ve oyuncu kasaları arayanlar notebookdepo.com adresinden en güzel şekilde faydalanabilir.

Laptop ekran arıyorsanız yine bu siteye mutlaka girmelisiniz. Sitede çeşit çeşit laptop ekranı en ekonomik fiyatlarla ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Herkese keyifli alışverişler diliyoruz.
3
Siteni Ücretsiz Ekle / Dilatasyon Profilleri Neden Uygulanmalıdır?
« Last post by admin on May 30, 2024, 12:31:16 PM »
Dilatasyon Profilleri Neden Uygulanmalıdır?

Çalışmalarda kullanılan her malzemenin kendine ait fiziksel özellikleri bulunmaktadır. Bu malzemeler ısıya maruz kaldıklarında farklı oranlarda genişlemektedirler. Dilatasyon derzi ile farklı uzama kat sayılarına sahip malzemelerin uyum içinde çalışması sağlanmış olur. Gürültü, yer hareketleri, fırtınalar, çarpma gibi unsurlarda bu uygulamayı zorunlu hale getirmektedir. Bu durumlardan dolayı yapısı itibariyle zayıf olan malzeme diğerlerine göre daha çok deforme olacaktır. Dilatasyon profili kullanımı bu yüzden çok önemlidir.

Dilatasyon Profilleri Nerelerde Uygulanır?

Geniş ve çok katlı binalarda, köprü gibi yapılarda, tavan malzemelerinin çökme gibi durumlarını önlemek amacıyla dilatasyon profilleri kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Ankarateknikyapi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Teknik Yapı ile Uygun Fiyatlı Hizmetler

Uygun fiyatlara Dilatasyon profili hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Ankara Teknik Yapı firması sizler için en doğru tercih olacaktır.
4
Siteni Ücretsiz Ekle / Üroloji Doktoru
« Last post by admin on May 27, 2024, 08:00:28 PM »
Üroloji Doktoru

Üroloji doktoru; idrar yolları, erkek üreme sistemi, kadın üreme sistemi ile alakalı hastalıkları teşhis eder ve tedavisini yapar. Bu alan, hem erkeklerin hem de kadınların cinsel organlarının sağlığını da inceler.

Üroloji Doktoru Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir üroloji doktoru aşağıdaki alanlarda yetkin olmalıdır:
 • Tıbbi eğitim
 • Cerrahi beceriler
 • Teşhis yeteneği
 • İletişim becerileri
 • Empati becerileri
Üroloji Doktoru linki üzerinden alanında uzman üroloji uzmanı ile bağlantı kurabilirsiniz.

Üroloji Doktorunun Önemi

Üroloji doktoru, erken teşhis ve tedavi sağlar. Karmaşık hastalıkların tedavisi için çözümler sunar. Cinsel sağlığınızın korunması için gereken aksiyonları almanıza yardımcı olur. Cemozluk.com sitesine giriş yaparak, hemen üroloji randevusu alabilirsiniz.
5
Domain adı : Aytackindir.av.tr

Başlık : Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma avukatı - Aytackindir.av.tr

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2020

Tanıtım, Açıklama : Aytackindir.av.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde, Av. Aytaç Kındır ile ilgili birbirinden değerli bilgiler bir araya getirilmiştir. Siteye ziyarette bulunarak, Avukat Aytaç Kındır'ı en iyi şekilde tanıma şansı elde edebilirsiniz. Boşanma ve tazminat avukatı olarak hizmet sunan Av. Kındır, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

İstanbul boşanma avukatı arayışı içerisinde olanlar, bu hususta Av. Aytaç Kındır ile irtibat kurabilir. Konu başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi, gerek çekişmeli boşanmalar, gerekse de anlaşmalı boşanmalar için Av. Aytaç Kındır'ı tercih edebilirsiniz.

Çekişmeli boşanma avukatı olarak hizmetlerini başarıyla sunan Av. Aytaç Kındır, çok sayıda davada müvekkillerine en iyi şekilde yardımcı olmuştur.Anlaşmalı boşanma avukatı veya çekişmeli boşanma avukatı ihtiyacı içerisinde olanlar, bu hususta gönül rahatlığıyla Av. Aytaç Kındır'a başvurabilir.

Boşanma davalarınız öncesinde aklınıza takılan sorular olur ise, aytackindir.av.tr isimli internet adresi içerisinde yer alan Avukata Sor bölümüne girmenizi tavsiye ediyoruz. Buradan avukatlara merak ettiğiniz her soruyu sorabileceksiniz.

Telefon numarası: 0538 843 3 777
E-posta: av.aytackindir@gmail.com
Açık Adres: Afraze Residence - Cevizli Mahallesi Köroğlu Caddesi No: 3 Kat 10 Daire 85 Kartal / İstanbul
6
Siteni Ücretsiz Ekle / İstanbul Ceza Avukatı - Hakantastemir.av.tr
« Last post by admin on May 26, 2024, 07:20:33 PM »


Web Site İsmi : Hakantastemir.av.tr

Site Başlığı : İstanbul Ceza Avukatı - Hakantastemir.av.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2021

Site Tanıtımı : İstanbul'da ceza avukatı arıyorsanız, bu konuda sizlere Av. Hakan TAŞTEMİR'i tavsiye ederiz. Avukat Taştemir, İstanbul ceza avukatı olarak çok sayıda davaya başarıyla bakmıştır. Avukat Hakan Taştemir'i daha yakından tanımak adına hakantastemir.av.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site vasıtasıyla, Av. Hakan TAŞTEMİR'in yanı sıra Anadolu Avukat Bürosu içerisinde avukatlık hizmeti veren diğer avukatları da tanıma şansı elde edebileceksiniz. Av. Aytaç KINDIR, Av. Emrecan GENEZ, Av. Mustafa BULUT ve Av. Hakan TAŞTEMİR Anadolu Avukat Bürosunda danışanlarını beklemektedir.

Ağır ceza avukatı olarak da hizmet sunan Av. Hakan TAŞTEMİR, İstanbul Barosu kişisel verilerin korunması komisyonu üyesidir. Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisansı bulunan Taştemir'in işveren ile işveren vekili üzerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sertifikası da mevcuttur. İngilizce ve Fransızca bilen Av. Hakan TAŞTEMİR özellikle iş hukuku ve şirketler hukuku gibi alanlarda müvekkillerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

İstanbul en iyi avukat linkine tıklayarak siz de hemen Anadolu Avukat Bürosunu ve burada hizmet veren birbirinden değerli avukatları yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

İletişim numarası: 0538 843 3777
E-mail adresi: info@hakantastemir.av.tr
Adres: Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No:3 Kat:1 D:5 Kartal/İstanbul

7
Siteni Ücretsiz Ekle / Evcil Hayvan Sahiplenme
« Last post by admin on May 25, 2024, 08:20:56 PM »
Site İsmi : Petyasam.com

Site Konusu : Evcil Hayvan Sahiplenme

Domain Kayıt Zamanı : Ocak 2017

Tanıtım ve Açıklamalar : Maltese Terrier sahibi olmak istiyorsanız, doğru adrese geldiniz. Petyasam.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde çok sayıda maltese terrier yavru ilanı kendine yer bulmuştur. Bu ilanları keyifle inceleyebilir ve siz de buradan kendinize uygun bir Maltese Terrier köpeği bakabilirsiniz.

Güncel maltese terrier fiyat bilgileri için, hiç vakit kaybetmeden petyasam.com platformuna girmenizi öneriyoruz. Site vasıtasıyla sadece Maltese Terrier değil, daha pek çok farklı köpek ilanını ve aynı zamanda kedi ilanını inceleme şansı elde edebileceksiniz.

Yeni bir kedi veya köpek edinmek isteyenler, fazla kedi ve köpeğini satmayı düşünenler bu platforma mutlaka bağlanmalıdır.

Maltese terrier sahiplenme sitesi olarak faaliyetlerini sürdüren petyasam.com adresi, her gün kedi veya köpek sahiplenmek isteyenlerin akınına uğramaktadır.

Kedi ve köpeklere ilgi duyuyorsanız, bahçenizde iyi bir köpek beslemeyi planlıyorsanız, kedilerden vazgeçemiyorsanız bu site tam size göre. Site sayesinde harika bir kedi veya köpeğe sahip olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Bakmakta zorlandığınız köpek ve kediniz için buradan kolayca ilan oluşturabilirsiniz.

Petyasam.com adlı evcil hayvan sahiplenme sitesine bekliyoruz.
8
Verilink Bayi Hosting: Web Hosting İşinizi Büyütmenin Anahtarı!

Dijital çağda, web hosting hizmetlerine olan talep hızla artıyor. Bu trende ayak uydurmak ve kendi web hosting işinizi kurmak veya mevcut işinizi büyütmek istiyorsanız, Verilink Bayi Hosting tam size göre!Neden Verilink Bayi Hosting'i Seçmelisiniz?

Yüksek Kar Marjı: Verilink'in rekabetçi fiyatları, kendi müşterilerinize hosting hizmetleri sunarken yüksek kar marjı elde etmenizi sağlar.

Özelleştirilebilir Planlar: Kendi markanızla özelleştirilmiş hosting paketleri oluşturarak müşterilerinize özel çözümler sunabilirsiniz.

Güvenilir Altyapı: Verilink'in güçlü sunucuları ve kesintisiz hizmet garantisi, müşterilerinize en iyi performansı sunmanızı sağlar.

7/24 Teknik Destek: Hem siz hem de müşterileriniz, Verilink'in uzman teknik destek ekibinden her zaman yardım alabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli: Kullanıcı dostu yönetim paneli sayesinde hosting hizmetlerinizi kolayca yönetebilir ve müşteri hesaplarını kontrol edebilirsiniz.

 
Verilink Bayi Hosting Kimler İçin Uygun?

Web Tasarımcılar: Müşterilerinize web hosting hizmetleri de sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Girişimciler: Kendi web hosting işinizi kurarak dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Ajanslar: Müşterilerinizin web sitelerini barındırarak hizmet yelpazenizi genişletebilirsiniz.

BT Uzmanları: Hosting hizmetleri sunarak uzmanlığınızı daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

Verilink Bayi Hosting ile Başarılı Olun!

Verilink Bayi Hosting, size sadece bir hosting hizmeti değil, aynı zamanda kendi işinizi kurma ve büyütme fırsatı sunar. Güvenilir altyapısı, özelleştirilebilir planları ve uzman desteğiyle Verilink, web hosting işinizde başarılı olmanız için gereken her şeyi sağlar.


Hemen Verilink Bayi Hosting'e Geçin!

Siz de Verilink Bayi Hosting'in avantajlarından yararlanarak web hosting işinizi bir üst seviyeye taşıyın. Detaylı bilgi ve başvuru için Verilink web sitesini ziyaret edin:

https://www.verilink.com.tr/hosting/bayi-hosting

Unutmayın, başarıya giden yol Verilink ile başlar!

Verilink.com.tr
9
Siteni Ücretsiz Ekle / Yazıcı Kiralama Hizmeti
« Last post by admin on May 14, 2024, 04:41:43 PM »


Site Adı : Yazicikiralama.net

Site Konusu : Yazıcı Kiralama Hizmeti

Site Açılış Tarihi : Ağustos 2020

Site Tanıtım Mesajı : Yazıcılara büyük paralar vermek istemiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Yazicikiralama.net sayesinde en ekonomik fiyatlarla, yazıcı satın almanıza gerek olmadan yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Yazıcı kiralama hizmetleriyle büyük beğeni toplayan firma, çok sayıda kişi ve kurum için kiralık yazıcı tedarik etmektedir. Birinci sınıf kalitede yazıcı markalarını buradan kolayca kiralama şansı elde edebilirsiniz. Yazıcı kiralama fiyatları yazicikiralama.net isimli internet adresi içerisinde sizleri bekliyor olacak. Siteye giriş yaparak siz de ihtiyacınıza uygun olan kiralık yazıcı çözümünü tercih edebilirsiniz.

Yazıcı kiralama hizmetinin yanında fotokopi kiralama hizmeti de bulunan firma, fotokopi makinesi ihtiyacı duyan kişi ve kurumların her zaman destekçisidir. Acil olarak fotokopi çekmeniz gerekiyor ise ve elinizde fotokopi cihazı yoksa buradan en hızlı ve en kolay şekilde fotokopi kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Yazıcıların en büyük masraflarından birisi toner masrafıdır. Yazicikiralama.net adresinden yazıcı kiralayanlar toner masrafıyla uğraşmazlar. Firmanın yazıcılarını toner bitti derdi olmadan doya doya kullanırlar.

GSM: 0541 648 68 99
Sabit Telefon: 0216 632 59 06
Startofis merkez adresi: İnkılap Mahallesi 29 Mayıs Caddesi Yaprak Sokak No:4 Dükkan B Ümraniye / İstanbul
Startofis Kadiköy şubesi: Feneryolu Mahallesi Gazi Muhtar Paşa Sokak No:34 Dükkan C Kadıköy / İstanbul
10
Siteni Ücretsiz Ekle / Kardeş Eli Derneği Bağışları
« Last post by admin on May 13, 2024, 07:36:32 PM »
Kardeş Eli Derneği Bağışları

Ramazan Ayında Yapılacak Bağış ve Yardımlar İçin

Kutsal ramazan ayında birçok insan aç bir şekilde kalıp orucunu iftar edecek hale gelememektedir. Böylesi durumlar için Kardeş Eli tarafınca yardım kolileri ya da nakdi bağışlar toplanmaktadır.

Bağışlar İçin Adres ve İletişim Bilgileri Adına

Tüm bu detaylara ve daha fazlasına sahip olmak, siteyi incelemek isterseniz adres d olup gerekli tüm bilgiler burada yer almaktadır.

Her şey İnsanlar İçin

Tüm insanların yaşam koşullarını güzelleştirmek, elbirliğiyle katkı sağlamak adına güzel çalışmaları dikkatle takip edelim ve desteğimizi esirgemeyelim.

Site adı: Kardeselidernegi.org.tr
Pages: [1] 2 3 ... 10