Telif hakkı koruma çalışmaları

Telif hakkı koruma çalışmaları, internetten haber kaldırma ve fazlası

İnternette, şahsınıza yönelik olumsuz bir haber gördünüz. Görüntünüzü içeren bir video ile karşılaştınız. Ya da markanızı zedeleyecek bir blog sitesi kurulduğunu fark ettiniz. Böyle durumlarda hemen Distile ile görüşerek, sizi bu durumdan kurtaracak hizmetler satın alabilirsiniz. Örneğin Distile, sizinle ya da firmanızla alakalı ortaya çıkan olumsuz içerikteki haberleri internetten başarıyla kaldırabilmektedir. Ya da Youtube gibi video paylaşım sitelerinde, istenmeyen bir video bulunuyor ise, bu video en hızlı şekilde o sitelerden silebilmektedir. Size veya firmanıza zarar veren bir Blogspot sitesi açılıyor ise, bu Blogspot sitesini ivedikle kapatabilecek güce ve tecrübeye sahiptir. Distile, tüm bu hizmetleriyle, günümüzde çok sayıda şahıs ve firma tarafından tercih edilmektedir. Pek çok marka sahibi, Distile ile kesintisiz olarak çalışmakta ve Distile adresinden online itibar yönetimi hizmeti satın almaktadır. Online itibar yönetimi, online algı yönetimi ve benzeri hizmetler, günümüzde her firma tarafından satın alınması elzem olan hizmeti türleridir. Eğer iyi bir kariyer hedefliyorsanız ve kariyerinize zarar verecek bir habere internette rastladı iseniz, bu durumda Distile adresine uğrayarak internetten haber kaldırma hizmeti almalısınız. Size zarar vereceğini düşündüğünüz bir Blogspot sitesine rastlarsanız, yine bu firmadan mutlak suretle blog silme hizmeti almalısınız.

Distile tarafından sunulan blog silme hizmeti ile birlikte, hakkınızda çıkan olumsuz yazılar, bloglardan kaldırılmakta ya da blog sitesi komple kapattırılmaktadır.

Örneğin markanıza ya da şahsınıza zarar veren bir WordPress sitesi açıldığını gördünüz. Bu durumda Distile yetkilileri ile iletişim kurarak, kendilerinden ivedilikle wordpress Blog silme hizmeti satın almalısınız. Distile adresinden alacağınız wordpress blog silme hizmeti neticesinde, bu WordPress sitesi tamamen ortadan kalkacak veya istemediğiniz o haber siteden silinecektir. 7 yılı aşkın süredir bu ve benzeri hizmetler, Distile yetkilileri tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Eğer bu hizmetler üzerine aklınıza takılan herhangi bir husus olur ise, sizlere distile.com.tr isimli web adresini tavsiye ediyorum. Site içerisinde, online itibar yönetimi, internetten içerik kaldırma gibi konular hakkında aydınlatıcı bilgiler sizleri beklemektedir.