Uygun Fiyata Instagram veya Tiktok Takipçi Satın almak

Uygun Fiyata Instagram veya Tiktok Takipçi Satın almak

İnstagram Takipçi Satın almak için internet kanalından firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız takipçi hizmetini uygun fiyata satışa sunmaktadır.

Takipçi Satın almak için internet kanalından bize ulaşabilir, sizler için özel olarak hazırladığımız paketlerden birisini seçerek takipçi satın alabilirsiniz. Takipçi satın alırken dikkatli olmalısınız. Takipçi hizmeti satın alırken hesabını kaptıran kişilerden olmamak adına takipçi ve beğeni hizmetini bizim gibi sağlam hizmet veren, referansı kuvvetli firmalardan temin etmelisiniz. Takipçi hizmeti verirken hiçbir müşterimizden kişisel bilgilerini istemiyoruz. Kullanıcı adı şifre parola gibi bilgilerinizi almadan takipçi tanımlamaktayız.

instagram

Tiktok Takipçi Satın aldıktan sonra hesabınızın kısa sürede yükseldiğini göreceksiniz. Beğeni ve takipçi sayınız hızla artmaya başlayacak.

Takipçi hizmeti alırken piyasada fiyat araştırması yapmalısınız. Çok düşük fiyata takipçi satan merdiven altı diye tabir edilen firmalardan uzak durmalısınız. Bu firmalardan aldığınız takipçiler kısa sürede kaybolmaktadır. Bunun temel nedeni işlemin doğal bir şekilde yapılmamış bot ya da programla yapılmış olmasıdır.

Takipçi hizmetini size doğal bir şekilde sunacak firmalarla çalışmalısınız. Doğal olmayan işlemlerde sosyal medya kanalı hesabınızı yapılan şüpheli işlemlerden dolayı banlayabilir. Hesabınızın aktif bir şekilde canlı kalabilmesi için çalışmaların mutlaka doğal bir şekilde yapılması gerekir.

Takipçi hizmeti alırken kredi kartı dolandırıcılarının tuzağına düşmeyin. Kredi kart bilgilerinizi internet ortamında girmeniz doğru değildir. Kredi kart yerine sanal kart uygulamasını deneyebilirsiniz. Ya da ödemelerinizi havale ve eft kanalları ile yapmalısınız. Ödeme yaparken de açıklamaya kesinlikle 100 tiktok takipçi için ödendi diye not düşmelisiniz.

Takipçi sayınızda kısa sürede büyük bir azalma görülürse bu durumda firma ile iletişime girip bu durumu belirtmelisiniz. Telafi takipçi ya da para iadesi almalısınız. Bunu size sağlayacak firma bulmanız çok zordur. Firmalar satış yapıldıktan sonra takipçi azalması ile pek ilgilenmezler. Size olan ilgileri satış sonrası ödeme aldıktan sonra azalır. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına bizim gibi sağlam firmalarla çalışmalısınız.

Sosyal medya hesaplarınıza takipçi satın almak için hemen bizimle iletişime geçin. Sizin için hazırladığımız sosyal medya takipçi paketlerini inceleyin. Bütçenize uygun olan ürünleri hemen sipariş geçin. Ödemeden sonra 24 saat içinde sosyal medya takipçi hizmeti hesabınıza tanımlanır.