Şato Cave Hotel

Şato Cave Hotel

Göreme’nin dolambaçlı sokaklarından birinde, tarihi bir taş binada bulunan bu otelde panoramik kasaba manzarasına sahip 2 güneşlenme terası vardır. Otelde özel banyolu konuk odaları ve bir restoran mevcuttur.

Şato Cave Hotel Cappadocia’nın kemerli tavanlara sahip odaları sade mobilyalarla döşenmiş, ısıtma sistemiyle donatılmıştır. Bazı odalarda bir gardırop ve çalışma masası vardır. Otelde ayrıca mağara odaları da bulunmaktadır.

Sabahları Hotel Cappadocia’nın güneşlenme terasında kahvaltı servis edilmektedir. Terasta kahvaltı keyfi yaparken, doğanın ve civardaki köylerin manzarasını seyredebilirsiniz.

Cave Hotel’in konukları, otelde bisiklet kiralayabilir, Göreme Milli Parkı’ndaki peri bacalarını görebilir. Otelde sıcak hava balonu gezileri ve günlük Kapadokya turları hakkında bilgi alabileceğiniz ve haritaları temin edinebileceğiniz bir tur masası vardır.

Şato Cave Hotel Cappadocia, Göreme Açık Hava Müzesi’ne 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan otel, talep üzerine servis hizmeti vermektedir. Otel yakınlarında ücretsiz umumi otopark mevcuttur.