Nevşehir Yusuf Bey House

Yusuf Bey House

Yusuf Bey House, Kapadokya bölgesinin en çok turist çeken yerlerinden biri olan Göreme’de konuklarını ağırlamaktadır. Bölgenin doğal yapısına uygun taş bir binada misafirlerini ağırlayan tesisin şehir manzaralı terası mevcuttur. Manzaralı terasından sıcak hava balonlarıyla gökyüzünde oluşan renk cümbüşünü izleyebilirsiniz. Otelin tüm konaklama birimlerinden Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağına erişim mümkündür. Özel araçları ile tesise gelen misafirler ücretsiz otopark alanından faydalanabilirler.

Yusuf Bey House’n konaklama birimlerinin tümünde düz ekran uydu yayınına sahip televizyon ve klima standart olarak bulunmaktadır. Odalarda konforunuz için çay – kahve seti, su ısıtıcısı ve duşlu özel banyo bulunmaktadır. Terlikler, ücretsiz banyo malzemeleri, havlular ve saç kurutma makinesi tesis tarafından odalarda temin edilmektedir.

Haftanın her günü 24 saat hizmet veren resepsiyon personeli misafirlerin talebi doğrultusunda bisiklet ve araç kiralama konularında yardımcı olmaktadır. Yusuf Bey House; Ürgüp’e 8 km, Nevşehir’e ise 12 km, Kapadokya Merkez’e 3 km. uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı 39 km mesafededir.